W sobotniej audycji „Sportowe Takty” gościliśmy Mirosława Barszowskiego, współtwórcę i promotora spektakularnego, piłkarskiego wydarzenia „Ronaldinho Show” i meczu gwiazd Polska – Brazylia, który na Superauto.pl Stadionie Śląskim w Chorzowie zgromadził komplet blisko 55 tysięcy kibiców.
O kulisach wydarzenia z Mirosławem Barszowskim rozmawiał Bartłomiej Wisz:
Fot. Mirosław Barszowski, (na zdjęciu od lewej: Jarosław Kwella, prezes spółki E-Max EVENTS organizatora wydarzenia oraz Mirosław Barszowski, współtwórca i promotor „Ronaldinho Show”)





![Wybuch w garażu w Stobiernej. Budynek sprawdzą saperzy [AKTUALIZACJA] 41 - Polskie Radio Rzeszów Wybuch w garażu w Stobiernej. Budynek sprawdzą saperzy [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/DSC04461-1-150x150.jpg)

