Na pływalni w Rzeszowie zakończyła się rywalizacja w skokach do wody w ramach Igrzysk Europejskich. Ostatnią konkurencją był finał męskich synchronów z trampoliny 3-metrowej. Jedyni z reprezentantów Polski – Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak (na co dzień zawodnicy Stali Rzeszów) uplasowali się na ósmej pozycji w gronie 12 startujących synchronów.
Kacper Lesiak przyznał, że po 3 serii pojawiły się problemy, zaś Andrzej Rzeszutek wskazał na ich przyczynę:
Ich końcowy bilans to 359,64 pkt. Złoty medal zdobyli Ukraińcy Ołeh Kołodyj i Daniło Konowałow. Zwycięzcy uzyskali 410,16 pkt. Srebrny medal wywalczyli Włosi Lorenzo Marsaglia i Giovanni Tocci, a brązowy Francuzi Jules Matteo Bouyer i Alexis Jandard. Zawody miały rangę mistrzostw Europy.
fot. archiwum




![[AKTUALIZACJA] Dwa zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów — Kombornia i Posada Jaśliska 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


