Jak przekazał w rozmowie z nami Marcin Piecyk z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa, jest to spowodowane nawałnicami, które w poniedziałek przeszły nad miastem.
Doszło m.in. do uszkodzeń w dachu konstrukcji obiektu. Trwa szacowanie strat. Prawdopodobnie konieczne będzie wykonanie drobnych napraw. Nie wiadomo, na jak długo zamknięto basen przy ul. Matuszczaka. Zostanie otwarty, po tym, gdy usunięte zostaną usterki wyrządzone przez burzę.
Tekst: J.Chodyniecki

![Pożar w Pruchniku. 14-latek doznał poparzeń 2 - Polskie Radio Rzeszów Poważny wypadek w Błażkowej. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Powazny-wypadek-w-Blazkowej.-Trzy-osoby-ranne-350x250.jpg)


![Pożar w Pruchniku. 14-latek doznał poparzeń 5 - Polskie Radio Rzeszów Poważny wypadek w Błażkowej. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/Powazny-wypadek-w-Blazkowej.-Trzy-osoby-ranne-120x86.jpg)



