W stolicy Podkarpacia może pojawić się około tysiąca kibiców – sympatyków Śląska Wrocław, który w piątek zmierzy się z Stalą Rzeszów. Miejscem spotkania będzie stadiom miejski przy ul. Hetmańskiej.
Śląscy kibice przyjadą do Rzeszowa specjalnym pociągiem i udadzą się na stadion wytyczoną trasą, w asyście policjantów.
Dla kibiców Śląska Wrocław i innych, policjanci wyznaczyli trasę przejścia, która przebiega m.in. wzdłuż brzegu Wisłoka. W trakcie przemarszu kibiców mogą wystąpić utrudnienia dla osób wypoczywających na Rzeszowskich Bulwarach, a także w rejonie przyległym do dworca PKP oraz stadionu.
– informuje KMP w Rzeszowie.
Pociąg specjalny przyjedzie na dworzec główny w piątek około godz. 18.30. Mecz rozpocznie się o godz. 20.30.
Rzeszowska policja apeluje o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy zabezpieczających przemarsz.
Opr. dw,


![[ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec 3 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] KS DevelopRes Rzeszów wygrywa derby Podkarpacia. Pewne 3:0 ze Stalą Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09528-Poprawione-Szum-120x86.jpg)
![[SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy? 4 - Polskie Radio Rzeszów [SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy?](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/kobieta-cieszy-sie-zakupy-pojeciem-120x86.jpg)





