Agresja na izbie przyjęć
Jak informuje tarnobrzeska policja, do zdarzenia doszło w połowie lutego. Funkcjonariusze zostali wezwani do szpitala przez pracowników, z ich relacji wynikało, że na izbie przyjęć jest bardzo pobudzony i agresywny mężczyzna.
Naruszył nietykalność i groził śmiercią
Podczas interwencji mężczyzna naruszył nietykalność cielesną policjanta, a także dwóch pielęgniarek tarnobrzeskiego szpitala. Dodatkowo znieważył kobiety i kierował wobec funkcjonariuszy i personelu medycznego groźby pozbawienia życia.
Kara więzienia dla 60-latka
60-latek został zatrzymany, usłyszał łącznie 8 zarzutów. Na wniosek policji sprawa została skierowana do rozpoznania w trybie przyspieszonym. Sąd uznał mężczyznę za winnego zarzucanych mu czynów i wymierzył mu karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Wyrok jest nieprawomocny.

![Uwaga kierowcy! Wypadek na DK94 w Krasnem. Zablokowany jeden pas w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie 3 samochodów na Kwiatkowskiego – utrudnienia w ruchu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/05/wypadek2-e1765872381944-350x250.jpg)






