21 sierpnia Kino Helios przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie zostanie zamknięte na stałe – czytamy w komunikacie na stronie internetowej.
– Dziękujemy za niemal 23 wspólne lata filmowych wzruszeń. Serdecznie zapraszamy na ostatnie seanse
– informuje zespół ds. komunikacji.
Rzeszowski Helios przy alei Powstańców Warszawy został otwarty 17 lipca 2002 roku. Był jednym z pierwszych multipleksów tej sieci i przez długi czas jedynym w Rzeszowie. Drugi działa w Galerii Rzeszów.
Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 54 kinami.
Oprac. J. Ślońska





![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

