W poniedziałek (11 sierpnia) o godz. o 16:00 w hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędzie się pierwszy otwarty trening przed nowym sezonem – mistrzyń Polski siatkarek – drużyny DevelopResu Rzeszów. Klub zaprasza na to wydarzenie wszystkich kibiców. Po zakończeniu treningu przewidziano część otwartą dla sympatyków z możliwością rozmów, zebrania autografów i wykonania wspólnych zdjęć.
Tekst: B.Wisz

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)


