W ‘’Galerii Na Najwyższym Poziomie’’ w Rzeszowie można oglądać obrazy Jana Wołka. Znakomity malarz, to także poeta, pisarz i pieśniarz, autor ponad 300 tekstów do piosenek śpiewanych m.in. przez Marylę Rodowicz, Edytę Geppert, Zbigniewa Wodeckiego, Michała Bajora, Halinę Frąckowiak, Lorę Szafran i Andrzeja Zauchę. Artysta jest laureatem nagród kilkunastu festiwali, w tym dwukrotnym zwycięzcą Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (m.in. w 1984 r. za „Piosenkę dla chłopców od Bruegel’a”), a także wielokrotnym uczestnikiem i laureatem Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA.
Po raz pierwszy w Rzeszowie Jan Wołek prezentuje swoje impresjonistyczne, pełne światła obrazy, efekt uczestnictwa w wielu plenerach malarskich. Wystawę przygotowało Podkarpackie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych. Można ją oglądać w ‘’Galerii Na Najwyższym Poziomie’’ w siedzibie Elektromontażu Rzeszów przy ul. Baczyńskiego 7A .
Relacja Adama Głaczyńskiego.
fot. Adam Głaczyński













![[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Autobus z pasażerami wypadł z ronda w Rzeszowie, są ranni 26 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Autobus z pasażerami wypadł z ronda w Rzeszowie, są ranni](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/image3-120x86.jpeg)


![[ZDJĘCIA] Warsztat Terapii Zajęciowej przy ul. Załęskiej w Rzeszowie świętuje 30-lecie działalności 29 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Warsztat Terapii Zajęciowej przy ul. Załęskiej w Rzeszowie świętuje 30-lecie działalności](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/adcd3908-8e3f-4a56-9d50-09846d05054c-120x86.jpg)




