1 złoty, 2 srebrne i 4 brązowe medale to dorobek zawodników IKN Górnik Iwonicz-Zdrój w Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach (4-7.09.2025). Pierwszego dnia zawodów w biegach indywidualnych srebrny krążek w kategorii seniorek wywalczyła Kamila Cichoń, a „brąz” zdobył Miłosz Kasprzycki w młodzikach młodszych. Drugi dzień rywalizacji w biegach sprinterskich przyniósł kolejne sukcesy podkarpackich biathlonistów. Na najniższym stopniu podium stawali: Klaudia Cichoń (seniorka), Filip Domaradzki (junior młodszy) i Miłosz Kasprzycki (młodzik młodszy). W ostatnim trzecim dniu zmagań najbardziej utytułowana zawodniczka IKN Górnik Kamila Cichoń zdobyła złoty medal w biegu ze startu wspólnego seniorek. Najmłodsi biathloniści rywalizowali w biegach sztafetowych gdzie drużyna młodzików młodszych: Miłosz Kasprzycki, Szymon Niemczyk i Kacper Ogiela wywalczyła „srebro”.
W 2025 roku Iwonicki Klub Narciarski „Górnik” Iwonicz-Zdrój obchodzi jubileusz 100 – lecia.
Tekst: S. Jagiełło




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


