Policjanci z Dębicy odzyskali skradzione części samochodowe • Wiadomości • Polskie Radio Rzeszów
+48 17 222 22 22  
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów > Wiadomości > Policjanci z Dębicy odzyskali skradzione części samochodowe

Policjanci z Dębicy odzyskali skradzione części samochodowe

Dorota WilkDorota Wilk
16 września 2025 - 11:34
Wiadomości
Czas czytania: 1 minuta
A A
Policjanci z Dębicy odzyskali skradzione części samochodowe

Fot. KPP w Dębicy

Udostępnij na FacebookUdostępnij na XWyślij na WhatsApp

Kilkanaście sztuk drzwi, pokrywy bagażników, skrzynie biegów i silniki samochodowe – te i inne kradzione części do samochodów o wartości około 200 tysięcy złotych odnaleziono na terenie powiatu dębickiego.

Policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego policji w Dębicy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 57-letniego mężczyznę podejrzanego o paserstwo.

W sumie na trzech należących do niego posesjach zabezpieczono części i podzespoły samochodowe znanych marek. Jak ustalono, pochodziły one z pojazdów skradzionych na terenie Włoch, Wielkiej Brytanii i Polski. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za paserstwo umyślne grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Oprac. Mariusz Piątkiewicz, fot. KPP w Dębicy

Policjanci z Dębicy odzyskali skradzione części samochodowe - Polskie Radio Rzeszów

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google News!
Tagi: kradzione autaDębicapolicjakradzieżautaodzyskane uatczęści samochodowe

Zobacz także

Mieszkaniec Stalowej Woli kierował bmw mimo dwóch zakazów. Miał przy sobie narkotyki
Wiadomości

Zablokowana droga w Borowej po wypadku. Jedna osoba ranna

15.07.2026
Dwa wypadki jednego poranka. Zderzenia aut w Krośnie i Haczowie
Wiadomości

Koniec utrudnień na ulicy Krakowskiej w Sanoku [AKTUALIZACJA]

15.07.2026
Brutalne pobicie 17-latka w Jaśle. 22-latek trafił do aresztu
Wiadomości

Próba oszustwa „na policjanta” w Dębicy. 18-latek trafił do aresztu

15.07.2026
  • Najnowsze
  • Popularne

Najnowsze

Awarie prądu na Podkarpaciu usunięte. Tysiące gospodarstw odzyskały zasilanie

Awarie prądu na Podkarpaciu usunięte. Tysiące gospodarstw odzyskały zasilanie

9 minut temu

Brak prądu po burzach. Najwięcej problemów w rejonie Rzeszowa

9 godzin temu

Zablokowana droga w Borowej po wypadku. Jedna osoba ranna

9 godzin temu

Polonijne zespoły z ośmiu krajów w Rzeszowie. Rusza jubileuszowy festiwal

10 godzin temu

Załamanie pogody na Jeziorze Solińskim. Dwie interwencje ratowników WOPR

11 godzin temu

Burze na Podkarpaciu. Strażacy interweniowali już 15 razy

11 godzin temu

Popularne

„Nowe Źródła” rozstrzygnięte! Sójki i Tohuwabohu wystąpią na Folkowisku - Polskie Radio Rzeszów

„Nowe Źródła” rozstrzygnięte! Sójki i Tohuwabohu wystąpią na Folkowisku

28/06/2026

Karambol na A4. Jedna osoba ranna, ruch w kierunku Krakowa przywrócony [AKTUALIZACJA]

15/07/2026

„Samorząd z oddechem” na Podkarpaciu. Nagrody dla aktywnych gmin

15/07/2026

Zderzenie trzech pojazdów na S19 w Nienadówce [AKTUALIZACJA]

14/07/2026

Burze na Podkarpaciu. Strażacy interweniowali już 15 razy

15/07/2026

Potężna ulewa w Przemyślu. Służby usuwają skutki podtopień

14/07/2026

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia?
Daj nam znać!

17 222 22 22 antena@radio.rzeszow.pl Otwórz formularz
Nowe Źródła
Rozmowy o nauce
Na ludową nutę
W cyfrowym świecie

MASZ TEMAT DO PORUSZENIA?

Zadzwoń: tel. +48 17 222 22 22

Napisz: antena@radio.rzeszow.pl

POLSKIE RADIO RZESZÓW

Kontakt
Kampanie społeczne
Patronaty
Regulaminy
Polityka prywatności

LOKALNIE

Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Region

RADIO

Częstotliwości
Strefa audio
Zobacz co graliśmy
Koncerty
Wydarzenia

PARTNERZY: Audytorium17

Copyright © 2026Polskie Radio Rzeszów S.A. w likwidacj. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach.

  • WIADOMOŚCI
  • MUZYKA
    • WIADOMOŚCI MUZYCZNE
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • WYDARZENIA
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.

Polityka prywatności

Więcej informacji o naszej Polityce prywatności