Policjanci z Oleszyc zatrzymali mazdą, która poruszała się ul. Kolejową w Oleszycach bez włączonych świateł. Podczas kontroli okazało się, że 37-letnia mieszkanka Oleszyc, kierująca samochodem, miała w organizmie prawie dwa promile alkoholu.
W aucie przewoziła swojego 10-letniego syna, narażając go na niebezpieczeństwo. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji policjantów podróż została przerwana
– informuje lubaczowska policja.
Mieszkanka Oleszyc stanie przed sądem.
Źródło: KPP w Lubaczowie

![Wypadek w Brzozowie. Utrudnienia na obwodnicy [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Brzozowie. Utrudnienia na obwodnicy [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zdarzenie-drogowe-w-Brzozowie.-Utrudnienia-na-obwodnicy-AKTUALIZACJA-350x250.jpg)





