51-letnia kierująca renaultem miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i odholowali samochód na parking strzeżony.
Świadkowie uniemożliwili dalszą jazdę
Kobietę ujęli świadkowie na Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu. Zauważyli, że kierująca miała trudności z włączeniem się do ruchu i panowaniem nad pojazdem, dlatego podeszli do samochodu i odebrali jej kluczyki.
Sprawa trafi do sądu
51-latka za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi jej do trzech lat więzienia.

![Utrudnienia na trasie Jasło–Krosno zakończone [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na trasie Jasło–Krosno zakończone [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Wypadek-na-DK28-w-Szebniach.-Droga-Jaslo–Krosno-calkowicie-zablokowana.jpg-350x250.png)





