Jak wstępnie ustalili rzeszowscy policjanci, w tył autobus, który stał na przystanku w Harcie (powiat rzeszowski), uderzył dostawczy samochód marki Mitsubishi. Kierująca autem, jak i kierowca autobusy byli trzeźwi.
Nikt nie potrzebował pomocy medycznej
Jak poinformowała nas Joanna Banaś z KMP w Rzeszowie, autobusem podróżowało 20 pasażerów.
Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń
– dodaje.
Do zdarzenia doszło w piątek rano (19.12). Pasażerowie pojechali w dalszą trasę innym autobusem. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)
![Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Pozar-w-zakladzie-motoryzacyjnym-w-Sedziszowie-Malopolskim-AKTUALIZACJA-2.jpg)

