W poniedziałek (19.01) wieczorem opóźnienia notują pociągi dalekobieżne.
Awaria taboru
Np. pociąg IC KASZTELAN relacji Hrubieszów-Kraków przez Stalową Wolę i Rzeszów ma 56 minut opóźnienia z powodu awarii taboru. Jak informuje portalpasazera opóźnienia rzędu 85 minut występują również składu IC GROTTGER relacji Wrocław-Przemyśl. Tutaj powodem jest wypadek z udziałem człowieka.
Kradzież infrastruktury
Z 55-minutowym opóźnieniem wyruszy w trasę IC WYCZÓŁKOWSKI ze Świnoujścia do Przemyśla. Tutaj jak podaje portalpasazera powodem są utrudnienia, które wystąpiły na trasie pociągu: tj. kradzież elementów infrastruktury kolejowej.

![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna-350x250.webp)



![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna.webp)


