Magda Adamek śpiewa, odkąd pamięta. Od wczesnej młodości pisała teksty, piosenki i muzykę, traktując twórczość jako naturalny sposób wyrażania emocji. To wokalistka, pianistka, kompozytorka. Współpracowała z wieloma różnymi zespołami w Polsce i Norwegii.
Piątkowy wieczór z wokalistką i zespołem
W skład obecnego zespołu wchodzi czterech instrumentalistów, współpracujących ze sobą od wielu lat przy różnych projektach: Michał Lewartowicz – gitara, Grzegorz Pusztuk – instrumenty klawiszowe, Paweł Nowak – perkusja i Michał Kowalczyk – Bas. Całości dopełnia wokal Magdy Adamek.
Artyści gościli 6 lutego w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy Polskiego Radia Rzeszów.
Fot. Remigiusz Lewicki





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 10 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

