W powiecie jarosławskim oddano do użytku inwestycję zrealizowaną dzięki dofinansowaniu z rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Droga Kidałowice – Morawsko na odcinku półtora kilometra zyskała nową nawierzchnię asfaltową. Dzięki wybudowanym chodnikom poprawi się też bezpieczeństwo pieszych. Gruntowna modernizacja drogi kosztowała ponad pięć i pół miliona złotych. Oprócz rządowego funduszu, pieniądze na ten cel wyłożyły powiat jarosławski i gmina Pawłosiów.
fot. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu



![Cztery auta zderzyły się w Jarosławiu. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-350x250.jpg)



