Podczas wczorajszej pierwszej rundy ćwierćfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, U24 Ekstraligi – Orlen Cellfast Wilki Krosno dość niespodziewanie zajęły drugie miejsce. To niespodzianka bo to właśnie lider sezonu zasadniczego rozgrywek był uznawany za faworyta zawodów rozgrywanych na stadionie Polonii Bydgoszcz. W gronie 4 ekip najlepszy okazał się zespół gospodarzy, w którym świetnie jeździł Wiktor Przyjemski. On to w ostatnim biegu zapewnił im wygraną.
Polonia zdobyła 42 punkty zaś Wataha miała ich w końcowym rozrachunku o 2 mniej. Trzecia była Unia Leszno, natomiast czwarta Sparta Wrocław.
fot. archiwum




![Zderzenie aut w Kopytowej, droga całkowicie zablokowana 5 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-120x86.jpg)



