Dodatkowe pociągi na trasie Przeworsk-Leżajsk
Od poniedziałku w dni robocze będą kursować dodatkowe trzy pary pociągów w relacji Przeworsk–Leżajsk. Odjazdy z Przeworska będą skomunikowane z pociągami z Rzeszowa i Jarosławia. Ponadto podczas weekendu majowego pojawią się dodatkowo połączenia z Rzeszowa do Sandomierza, Rzeszowa do Zamościa oraz z Jarosławia do Lublina.
Zastępcza komunikacja na niektórych trasach
W związku z pracami modernizacyjnymi na torach dla części połączeń będzie kursowała zastępcza komunikacja autobusowa. Dotyczy to odcinka linii kolejowej Dęba Rozalin – Grębów/Sandomierz. Ponadto od 9 kwietnia autobusy zamiast pociągów będą kursować między Jarosławiem, a Horyńcem Zdrojem. Podobna sytuacja wystąpi od 29 maja między Jasłem a Krosnem
Zmieniony rozkład jazdy będzie obowiązywał do 13 czerwca.



![Utrudnienia na DK28 w Siepietnicy. Ruch wahadłowy po wypadku [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna-350x250.webp)



