Zakończone inwestycje w szpitalu
Winda dla osób z niepełnosprawnościami, rewitalizacja terenu oraz remonty schodów – to część inwestycji zakończonych w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie.
Sama winda kosztowała 2 miliony 800 tysięcy złotych. Inwestycja obejmowała także rewitalizację nawierzchni wokół placówki, a także odwilgocenie budynku
– powiedział dyrektor szpitala Krzysztof Gutkowski.
Wielomilionowe wsparcie
W ciągu ostatnich trzech lat placówka otrzymała ponad 23 miliony złotych wsparcia.
Mam nadzieję, że kolejne środki trafią do Rzeszowa również w przyszłym roku
– podkreślił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Wiesław Szczepański.
Jak zapowiedział dyrektor Krzysztof Gutkowski, za około cztery miesiące rzeszowski szpital otworzy nową pracownię angiograficzną oraz oddział kardiologiczny.


![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Chciał zdać egzamin za kogoś innego. Skończyło się interwencją policji i zarzutami](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831-350x250.jpg)




