Pokazy przez całe lato
Widowisko będzie składać się z dwóch części: „Rzeszowskie opowieści”, pokazujące historię i ważne postacie związane z miastem, oraz „Potęga Matki Natury” poświęcona przyrodzie.
Pokazy specjalne będą odbywać się regularnie aż do października, naprzemiennie z widowiskami „Folk dookoła świata” i „Walka Tytanów” z udziałem aktorów.
Codzienne atrakcje dla mieszkańców
Fontanna multimedialna to także pokazy codzienne: dla dzieci o godz. 12, a następnie dla wszystkich o godz. 17 i pokaz wieczorny o godz. 21 do połowy września, a później o godz. 20.


![Wypadek na A4 w rejonie Czarnej Sędziszowskiej. Autostrada zablokowana w kierunku Krakowa [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Kolizje na A4. Samochody uderzyły w bariery energochłonne](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/autostrada-350x250.jpg)

![Wypadek na A4 w rejonie Czarnej Sędziszowskiej. Autostrada zablokowana w kierunku Krakowa [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Kolizje na A4. Samochody uderzyły w bariery energochłonne](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/autostrada-120x86.jpg)
![Wypadek na A4 w rejonie Czarnej Sędziszowskiej. Autostrada zablokowana w kierunku Krakowa [AKTUALIZACJA] 70 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na A4 w rejonie Czarnej Sędziszowskiej. Autostrada zablokowana w kierunku Krakowa [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/autostrada.jpg)

