Pan Janusz Gładysz w Polskim Radiu Rzeszów – wyjątkowa wizyta po licytacji w ramach akcji "Kapela Serc" • Wiadomości • Polskie Radio Rzeszów
+48 17 222 22 22  
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów > Wiadomości > Pan Janusz Gładysz w Polskim Radiu Rzeszów – wyjątkowa wizyta po licytacji w ramach akcji „Kapela Serc”

Pan Janusz Gładysz w Polskim Radiu Rzeszów – wyjątkowa wizyta po licytacji w ramach akcji „Kapela Serc”

Bernadeta SzczyptaBernadeta Szczypta
30 kwietnia 2026 - 16:30
Wiadomości
Czas czytania: 1 minuta
A A
Dziś (30.04) Polskie Radio Rzeszów odwiedził pan Janusz Gładysz, który podczas koncertu 24 kwietnia w Klubie Pod Palmą wylicytował zwiedzanie naszej rozgłośni, udział w jednej z audycji oraz obiad w radiowym barze z wybraną dziennikarką lub dziennikarzem.
Pan Janusz Gładysz w Polskim Radiu Rzeszów – wyjątkowa wizyta po licytacji w ramach akcji „Kapela Serc”

Fot. R. Lewicki

Udostępnij na FacebookUdostępnij na XWyślij na WhatsApp

Licytacja podczas „Kapeli Serc”

Podczas koncertu Starych Dziadów i Jelonka, w ramach naszej akcji „Kapela Serc”, wolontariusze zbierali datki na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Pieniądze ze wszystkich licytacji zostały przeznaczone na ten sam cel.

Miłośnik muzyki z Leżajska

Pan Janusz przyjechał do nas z Leżajska, gdzie mieszka i prowadzi firmę. Jest miłośnikiem muzyki – w domu ma specjalny pokój muzyczny, w którym znajduje się zbiór około 8 tysięcy płyt winylowych.

Wybór audycji, w której weźmie udział, nie jest zaskoczeniem – będzie to program „Dino Sobota” prowadzony przez redaktora Jerzego Szlachtę. Ten duet będzie można usłyszeć 6 czerwca.

Podziękowania i wizyta w rozgłośni

Naszemu gościowi za zaangażowanie w „Kapelę Serc” podziękował prezes Jakub Osika. Podczas wizyty po radiu oprowadzała go oraz towarzyszyła mu podczas posiłku Bernadeta Szczypta.

Fot. R. Lewicki

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Masz ciekawy film lub zdjęcie z okolicy? A może chcesz wyrazić swoją opinię na temat bieżących spraw? ZGŁOŚ TEMAT TUTAJ
Tagi: POLSKIERADIORZESZOWLeżajskMILOSNIKMUZYKIaudycjalicytacjawizytazwiedzanieakcjacharytatywnapodziękowaniaobiadKAPELASERC

Zobacz także

Rzeszów świętuje 140 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”
Wiadomości

ZDJĘCIA Rzeszów świętuje 140 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”

06.09.2026
Fot. PRR/ilustracyjne
Wiadomości

Wypadek motocyklisty na DK77. Droga została odblokowana [AKTUALIZACJA]

06.09.2026
Co siać we wrześniu? Warzywa na jesień i wczesną wiosnę
Zaglądamy kwiatkom w płatki

Co siać we wrześniu? Warzywa na jesień i wczesną wiosnę

06.09.2026
  • Najnowsze
  • Popularne

Najnowsze

Piknik Galicyjski na Zamku w Krasiczynie. Smaki dawnej Galicji i koncert Tołhajów

ZDJĘCIA Piknik Galicyjski na Zamku w Krasiczynie. Smaki dawnej Galicji i koncert Tołhajów

5 godzin temu

ZDJĘCIA Rzeszów świętuje 140 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”

5 godzin temu

Wypadek motocyklisty na DK77. Droga została odblokowana [AKTUALIZACJA]

7 godzin temu

„FOQUS NA HORYZONT – Odkrywcy Nieba”. Bezpłatny projekt dla młodzieży

7 godzin temu

Konferencja o bezpieczeństwie energetycznym w Rzeszowie. Eksperci spotkają się na Politechnice

9 godzin temu

Samochód dachował na S19. Droga jest przejezdna [AKTUALIZACJA]

9 godzin temu

Popularne

Śmierć kobiety w Jedliczu. Jedna osoba w rękach policji - Polskie Radio Rzeszów

Śmierć kobiety w Jedliczu. Jedna osoba w rękach policji

06/09/2026

Samochód dachował na S19. Droga jest przejezdna [AKTUALIZACJA]

06/09/2026

Wypadek motocyklisty na DK77. Droga została odblokowana [AKTUALIZACJA]

06/09/2026

Odnalazła się zaginiona 18-latka z powiatu sanockiego

05/09/2026

Potrącenie pieszego w Rzeszowie na Al. Powstańców Warszawy

06/09/2026

Zwłoki 59-latka znalezione pod mostem w Jaśle. Czterech mężczyzn zatrzymanych

06/09/2026

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia?
Daj nam znać!

17 222 22 22 antena@radio.rzeszow.pl Otwórz formularz
Festiwal polonijny
Rozmowy o nauce
Na ludową nutę
W cyfrowym świecie

MASZ TEMAT DO PORUSZENIA?

Zadzwoń: tel. +48 17 222 22 22

Napisz: antena@radio.rzeszow.pl

POLSKIE RADIO RZESZÓW

Kontakt
Kampanie społeczne
Patronaty
Regulaminy
Polityka prywatności

LOKALNIE

Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Region

RADIO

Częstotliwości
Strefa audio
Zobacz co graliśmy
Koncerty
Wydarzenia

PARTNERZY: Audytorium17

Copyright © 2026Polskie Radio Rzeszów S.A. w likwidacj. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach.

  • WIADOMOŚCI
  • MUZYKA
    • WIADOMOŚCI MUZYCZNE
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • WYDARZENIA
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.

Polityka prywatności

Więcej informacji o naszej Polityce prywatności