Prokuratura Rejonowa w Krośnie prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa kobiety w Lubatowej w powiecie krośnieńskim. Podejrzanym jest Paweł Z.
– poinformowała Marta Kolendowska-Matejczuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krośnie.
Śledztwo od końca kwietnia
Według prokuratury mężczyzna miał usiłować zabić swoją żonę, a także znęcać się nad nią i córką. Śledztwo zostało wszczęte 25 kwietnia.
Areszt tymczasowy na trzy miesiące
Prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Krośnie wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd przychylił się do tego wniosku i 27 kwietnia zastosował wobec Pawła Z. trzymiesięczny areszt.
Dalsze czynności śledczych
Prokuratura informuje, że w sprawie trwają dalsze czynności, a ze względu na dobro śledztwa na tym etapie nie udziela dodatkowych informacji.





![Pożar w Nowej Dębie. Ogień objął ponad 20 hektarów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w Nowej Dębie. Ogień objął ponad 20 hektarów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/STRAZ-POZARNA-1.jpg)


