48-latek ukrywał się od 2024 roku
Pierwszy z nich to 48-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2024 roku. Był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna odpowiada za groźby karalne, uszkodzenie ciała i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata i 6 miesięcy.
62-latek zatrzymany w Wielkiej Brytanii
Podkarpaccy „łowcy głów” doprowadzili też do zatrzymania 62-letniego mieszkańca Brzeska. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi m.in. za oszustwa dotyczące mienia znacznej wartości na szkodę firm z całej Polski. Został zatrzymany w Wielkiej Brytanii, a w miniony czwartek przewieziony do Polski. Ma do odbycia karę 3 lat i 3 miesięcy więzienia.
36-latek ujęty nad morzem
Trzeci zatrzymany to 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Był poszukiwany w związku z wprowadzaniem do obiegu znacznych ilości narkotyków. Policjanci ustalili, że w majowy weekend mógł przyjechać do jednej z nadmorskich miejscowości. Dzięki współpracy funkcjonariuszy z Podkarpacia i Gdańska został zatrzymany w powiecie tczewskim. Ma do odbycia 2 lata i 4 miesiące więzienia.



![Dzień Rodzeństwa. Mieszkańcy Rzeszowa mówią, czym jest więź z siostrą i bratem [SONDA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dzień Rodzeństwa. Mieszkańcy Rzeszowa mówią, czym jest więź z siostrą i bratem [SONDA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/Dzien-Rodzenstwa.-Mieszkancy-Rzeszowa-mowia-czym-jest-wiez-z-siostra-i-bratem-SONDA-350x250.jpg)



