Zdarzenie na autostradzie
Do zdarzenia doszło na autostradzie między węzłami Przeworsk – Jarosław Zachód. W wyniku uderzenia samochodu w bariery został zablokowany lewy pas ruchu w kierunku Korczowej. Ruch odbywa się pasem prawym.
Utrudnienia na trasie
Drogowcy przewidują, że utrudnienia mogą potrwać około półtorej godziny.
![Utrudnienia na A4 w kierunku Korczowej, samochód uderzył w bariery 1 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-750x315.jpg)

![Koniec utrudnień na S19 w Nisku. Jezdnia w kierunku Lublina jest przejezdna [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie osobówki z ciężarówką na DK19 – droga zablokowana](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/05/wypadek-1-1-1-1-350x250.jpg)




