W meczu kończącym 3. kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy PGE Stal Mielec w wyjazdowym pojedynku przegrała w Krakowie z Puszczą Niepołomice. Bramkę na wagę pierwszych trzech punktów w tym sezonie dla beniaminka strzelił w 65. minucie Michał Walski.
Po dwóch remisach jest to pierwsza porażka podopiecznych Kamila Kieresia, którzy w najbliższą sobotę przed własną publicznością podejmą Śląsk Wrocław.
Tekst: Robert Pytka, fot. archiwum



![Stal Rzeszów przegrywa z Wieczystą Kraków [WYNIK] 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowy piłkarz w I-ligowej Stali Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/Nowy-pilkarz-w-I-ligowej-Stali-Mielec-350x250.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Zanieczyszczenie rzeki Stobnica w Lutczy. Masowe śnięcie ryb 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Zanieczyszczenie rzeki Stobnica w Lutczy. Masowe śnięcie ryb](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zanieczyszczenie-rzeki-Stobnica-w-Lutczy.-Masowe-sniecie-ryb-7-120x86.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na torach w Sędziszowie Małopolskim 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na torach w Sędziszowie Małopolskim - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Smiertelny-wypadek-na-torach-w-Sedziszowie-Malopolskim.jpg)

