Kolizja na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu
Nie ma już utrudnień na ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Około godziny 13:00 doszło tam do kolizji z udziałem trzech samochodów.
Jak ustalili policjanci, kierowca Toyoty Corolli zatrzymał pojazd, a za nim zatrzymał się kierowca peugeota. Wtedy 24-letnia kierująca Toyotą Yaris nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył peugeota. Siła uderzenia przesunęła auto, które najechało na tył Toyoty Corolli.
Mandat i punkty karne
Nikomu nic się nie stało. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Policjanci uznali 24-latkę za sprawczynię kolizji. Kobieta dostała mandat w wysokości 1020 złotych i 10 punktów karnych.
Policja przypomina: noga z gazu, więcej ostrożności i bezpieczny odstęp od poprzedzającego pojazdu.






