Będzie kolejna zmiana na rzeszowskim osiedlu Budziwój. Ulica Podleśna zostanie poszerzona do siedmiu metrów. Powstaną przy niej chodnik oraz ścieżka pieszo-rowerowa.
Rozbudowa obejmie odcinek od skrzyżowania z ul. Budziwojską do skrzyżowania z ul. Studzianki. Ponadto planowana jest m.in. przebudowa skrzyżowań, oświetlenia ulicznego i zabezpieczenie skarp oraz budowa mostu na rzece Hermanówka. Ogłoszony został przetarg, którego zwycięzca sporządzi dokumentację projektową.
Tekst: Barbara Kozłowska, fot. archiwum

![Miejska Wigilia na rzeszowskim Rynku. Świąteczne życzenia od władz i wspólne łamanie się opłatkiem [ZDJĘCIA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Miejska Wigilia na rzeszowskim Rynku. Świąteczne życzenia od władz i wspólne łamanie się opłatkiem [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_20251218_163231-120x86.jpg)







