Kierowca wyjeżdżał z parkingu
Według wstępnych ustaleń tarnobrzeskiej policji 28-letni kierujący samochodem marki Chevrolet, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu aleją motocykliście.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi
17-latek doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Badania trzeźwości wykazały, że obaj kierowcy byli trzeźwi.







