Uroczysty apel ku pamięci patrona oddziału
Przed obeliskiem poświęconym patronowi oddziału złożono wieniec oraz zapalono znicze. Uroczystościom towarzyszyło ślubowanie 60 nowych funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. W grupie tej jest 43 mężczyzn i 17 kobiet. Prawie wszyscy pochodzą z Podkarpacia.
Ślubowanie nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej
Po raz pierwszy w historii oddziału wśród nowo przyjętych funkcjonariuszy, znajduje się 5 osób przyjętych w formie służby kontraktowej. To dwóch byłych strażników granicznych oraz policjant, pozostali nie mają jeszcze doświadczenia w mundurze.
Fot. BiOSG







