Zderzenie dwóch aut na DK19
Do wypadku doszło dziś po godzinie 13:30 na drodze krajowej nr 19, na odcinku między Domaradzem a Lutczą. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – Kia i Subaru.
Jak przekazał Polskiemu Radiu Rzeszów aspirant Daniel Czapczyński ze strzyżowskiej policji, kierująca Kią wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu Subaru.
Kobieta w pojeździe przewoziła troje dzieci, dwoje z nich wymagało zaopatrzenia medycznego
– poinformował aspirant Daniel Czapczyński.






