16-latek upadł na drogę
Jak informuje Agnieszka Wilk, oficer prasowy tarnobrzeskiej policji, w wyniku upadku chłopiec doznał obrażeń ciała. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, którego załoga udziela nastolatkowi pomocy medycznej.
Nastolatek podróżował sam, miał nałożony na głowie kask ochronny.
Droga jest nieprzejezdna
Droga w miejscowości Żupawa jest całkowicie zablokowana.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie
– dodaje Agnieszka Wilk.




![Autobus w rowie po zderzeniu z Fiatem. Droga Harta–Piątkowa odblokowana [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Pijany kierowca zajeżdżał drogę kobiecie, która próbowała go wyprzedzić](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/449-356464-350x250.jpg)

![Autobus w rowie po zderzeniu z Fiatem. Droga Harta–Piątkowa odblokowana [AKTUALIZACJA] 23 - Polskie Radio Rzeszów Autobus w rowie po zderzeniu z Fiatem. Droga Harta–Piątkowa odblokowana [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/449-356464.jpg)

