O 13:00 na stadionie Borkovii przy ul. Borkowskiej w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się reaktywacja UKS Borkovia Borek Wielki. Głównym wydarzeniem będzie mecz pomiędzy Księżmi Diecezji Rzeszowskiej a Oldbojami Sędziszowa Małopolskiego.
Oprócz sportowych emocji, na pikniku zaplanowano także liczne atrakcje dla uczestników, takie jak pokazy OSP Borek Wielki, przejażdżki konne, strzelanie z łuku oraz zabawy dla dzieci z animatorem i dmuchane zjeżdżalnie. Na zakończenie imprezy planowana jest zabawa z dj-em.
Wstęp wolny.

Tekst: Maciej Idzik / Fot. materiały organizatora

![Nowy sprzęt dla 16. jednostek OSP z Sędziszowa Małopolskiego [ZDJĘCIA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowy sprzęt dla 16. jednostek OSP z Sędziszowa Małopolskiego [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC_5112-120x86.jpg)







