Sobotnie popołudnie spędziliśmy w Zgłobniu, w miejscu urodzin Tadeusza Nalepy. To właśnie 26 sierpnia przypada 80. rocznica urodzin tego artysty.
W parku im. Tadeusza Nalepy odbył się koncert „To nasz blues”, a plenerowe studio Radia Biwak odwiedziło wielu gości, wśród których byli organizatorzy i uczestnicy koncertu, oraz mieszkańcy gminy Zgłobień, którzy przypominali postać ojca polskiego bluesa.
Audycję prowadzili Elżbieta Lewicka i Szymon Taranda.

fot. Filip Kłęk
Sponsor

Patronat Medialny





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 50 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce-120x86.jpeg)
![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

