Ponad 460 razy podkarpaccy strażacy interweniowali wczoraj w powiecie dębickim. Po przejściu nawałnic trudna sytuacja była w szpitalu powiatowym w Dębicy. Wczoraj z powodu braku zasilania ewakuowano czworo pacjentów. W Dębicy był nasz reporter. Poniżej prezentujemy zdjęcia szkód wyrządzonych przez żywioł w mieście i na terenie szpitala.
Tekst i fot. Mariusz Piątkiewicz
Zdjęcia zniszczeń w regionie spowodowanych ulewami otrzymaliśmy również od podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej.











































![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 44 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)


