Czworo reprezentantów klubu EL_BET Sumo Lubzina otrzymało powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów. W kategorii 55kg – Gabriela Warchoł, oraz trzech panów w kategorii 70 kg – Hubert Dęborowski, 85kg – Dawid Kuraś, oraz w wadze 100kg – Rafał Głodek. Mistrzostwa Europy odbędą się w najbliższy weekend w Krotoszynie.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. ilustracyjne/pixabay.com





![Pękła rura pod mostem w Przemyślu. Ruch na ulicy został wznowiony [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pękła rura pod mostem w Przemyślu. Ruch na ulicy został wznowiony [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2024/05/wodociag-150x150.jpg)

