Orlen Cellfast Wilki Krosno zostały Drużynowym Mistrzem Polski juniorów. Jest to pierwszy złoty medal mistrzostw naszego kraju w historii Krosna.
Na torze w Grudziądzu podczas ostatniej rundy młoda Wataha zajęła drugie miejsce, z dorobkiem 32 punktów, wyraźnie ustępując GKM, który zdobył 46 punktów. To jednak w zupełności wystarczyło do mistrzowskiego tytułu, gdyż krośnianie zwycięsko zakończyli poprzednie trzy rundy.
W dzisiejszych zawodach 9 punktów zdobył Bańdur po 8 punktów: Sadurski oraz Zieliński. 7 oczek dołożył Świercz.
Tekst: Robert Pytka, fot. ilustracyjne





![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

