Trzecioligowa, piłkarska Wisłoka Dębica ogłosiła plan przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara wznowią treningi 9 stycznia, a niecałe dwa tygodnie później rozegrają swój pierwszy mecz kontrolny – 20 stycznia z Sandecją Nowy Sącz.
W gronie sparingpartnerów są też ; Siarka Tarnobrzeg , KS Wiązownica, Limanovia czy Karpaty Krosno. Ogółem Wisłoka zaplanowała 9 meczów kontrolnych. Klub poinformował także o pierwszym wzmocnieniu.
Do Wisłoki przychodzi Marcel Tyl – defensywny pomocnik. 27-latek ma podpisać kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. Marcel Tyl jest wychowankiem Metalu Tarnów, skąd trafił do Unii. Po latach przeniósł się do Wisły Sandomierz, a ostatnio występował w Siarce Tarnobrzeg. Po rundzie jesiennej Wisłoka w tabeli 3 ligi jest 14 , ma 18 punktów – pięć więcej od strefy spadkowej.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. ilustracyjne



![Stal Rzeszów przegrywa z Wieczystą Kraków [WYNIK] 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowy piłkarz w I-ligowej Stali Mielec](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/Nowy-pilkarz-w-I-ligowej-Stali-Mielec-350x250.jpg)



