PGE Rysice Rzeszów wygrały wyjazdowy pojedynek z Radomką Radom 3:1. Pierwsze dwa sety zakończyły się wygraną naszych pań 25:21 i 25:19. Później niestety przydarzył się lekki przestój i przyszła przegrana 23:25. Na szczęście Rysice spotkanie zamknęły w czterech partiach, wygrywając ostatnią część pojedynku 25:17.
Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została przyjmująca gości Amanda Coneo, zdobywczyni 22 punktów. Dla Kolumbijki to już czwarta nagroda w tym sezonie. Tyle samo punktów, 22 zdobyła Gabriela Orvosova, a o jedno oczko mniej zaliczyła Ann Kalandadze.
Liderem tabeli jest Chemik Police (37 pkt.). Drugie są Rysice Rzeszów (35 pkt.),
Tekst: Robert Pytka, fot. Polskie Radio Rzeszów




![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 5 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce-120x86.jpeg)
![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 16 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

