PGE Stal Mielec przedłużyła kontrakt z Ilyią Shkurinem. Białorusin dołączył do zespołu 5 lipca 2023 roku. W barwach Stali Mielec rozegrał dotychczas 20 spotkań: 18 meczów w ramach PKO BP Ekstraklasy oraz dwa w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski.
W ramach Pucharu Polski zapisał na swoim koncie dwie bramki, które zdobył podczas wyjazdowego meczu z Garbarnią Kraków. Podczas 18 spotkań PKO BP Ekstraklasy 24-letni zawodnik zdobył osiem goli oraz zaliczył pięć asyst.
Kontrakt z Shkurinem został podpisany do 30 czerwca 2025 z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Tekst: Robert Pytka, fot. Facebook PGE Stal Mielec





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

