Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Pełkiniach w powiecie jarosławskim. 29-letnia mieszkanka gminy Przeworsk uderzyła autem w pociąg relacji Warszawa Wschodnia – Przemyśl Główny.
Kobieta kierując seatem zignorowała znak STOP, wskutek czego doszło do zderzenia, które mogło skończyć się tragicznie. Na szczęście zakończyło się na strachu i uszkodzonym samochodzie
– informuje jarosławska policja.
Policjanci ukarali kierującą mandatem w wysokości 2500 zł oraz 10 pkt karnymi.
Opr.dw, fot. KPP w Jarosławiu





![Cztery auta zderzyły się w Jarosławiu. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-350x250.jpg)



