Mistrzynie Europy juniorek w grze podwójnej – tenisistki stołowe Zuzanna Wielgos i Anna Brzyska bez większych problemów awansowały do drugiej rundy Młodzieżowych Mistrzostw Europy w deblu rozgrywanych od wczoraj w Skopie. Podkarpacka para w swoim premierowym meczu w Macedonii Północnej pokonała w trzech setach niemiecko-ukraiński duet: Eireen Kalaitzidou/Iolanta Yevtodii.
Tekst: Robert Pytka, fot.: PZTS





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 28 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

