Nie było niespodzianki w pierwszym meczu barażowym o ćwierćfinał Ligi Mistrzyń. W rzeszowskiej hali na Podpromiu Rysice Rzeszów przegrały z VakifBankiem Stambuł 0:3 (20:25, 12:25, 26:28).
Trener Rysic Stephan Antiga podkreślił, że rywalki były bardzo skuteczne w polu serwisowym:
Rozgrywająca PGE Rysic Rzeszów, Katarzyna Wenerska najbardziej żałowała przegranej w trzecim secie:
Środkowa gospodyń, Anna Obiała starała się szukać pozytywów na tle świetnych przeciwniczek:
Spotkanie rewanżowe odbędzie się 8 lutego w Turcji. W ćwierćfinale na zwycięzcę dwumeczu Rysic z Vakifbankiem czeka Imoco Volley Conegliano.
Tekst: Robert Pytka, fot. Marek Maśniak




























![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

