Tenisista stołowy Oxynetu Jarosław Alan Kulczycki zdobył w Rzeszowie srebrny medal w turnieju 3. Grand Prix Polski Juniorów. Odniósł 7 zwycięstw w 8 meczach. W finale podopieczny trenera-menedżera Oxynetu Kamila Dziukiewicza przegrał z Michałem Gawlasem 3:4. To był ostatni turniej serii GP. Mistrzostwa Polski Juniorów rozgrywane będą w terminie 25-28 kwietnia w Zielonej Górze. Rok temu srebro wywalczył Alan Kulczycki (w finale grał z Mateuszem Zalewskim).
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. ilustracyjne




![Trzymiesięczny areszt dla patomorfolożki. Na działce w Lutoryżu znaleziono ponad 30 ludzkich płodów 5 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4-120x86.webp)
![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

