5 tys. złotych mandatu dla drogowego recydywisty • Wiadomości • Polskie Radio Rzeszów
+48 17 222 22 22  
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów > Wiadomości > 5 tys. złotych mandatu dla drogowego recydywisty

5 tys. złotych mandatu dla drogowego recydywisty

Dorota WilkDorota Wilk
11 marca 2024 - 11:38
Wiadomości
Czas czytania: 1 minuta
A A
5 tys. złotych mandatu dla drogowego recydywisty

Fot. Polskie Radio Rzeszów

Udostępnij na FacebookUdostępnij na XWyślij na WhatsApp

Funkcjonariusze z Krosna prowadzili pomiary na ul. Podkarpackiej. Zwrócili uwagę na rozpędzone audi. Za kierownicą pędzącego 186 km/h auta siedział 22-letni krośnianin. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna był już wcześniej notowany za przekraczanie prędkości.

Działał w warunkach tzw. „recydywy”, która oznacza podwojenie wysokości kary finansowej w przypadku złamania przez kierującego tego samego przepisu w ciągu dwóch lat od daty popełnienia poprzedniego. W związku ze znacznym przekroczeniem obowiązującej prędkości młody kierowca stracił prawo jazdy i został ukarany grzywną w wysokości 5000 złotych

– informuje krośnieńska policja.

Opr. dw, fot. Polskie Radio Rzeszów

 

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google News!
Tagi: Krosno

Zobacz także

Remis na inaugurację sezonu żużlowego w Rzeszowie
Sport

Derby Podkarpacia dla Stali Rzeszów. Wielkie emocje w Krośnie

27.06.2026
Modernizacja przejazdów kolejowych
Wiadomości

Utrudnienia w ruchu na ul. Grodzkiej w Krośnie w związku z przebudową linii kolejowej

26.06.2026
Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Dębicy. Poszkodowana trafiła do szpitala
Wiadomości

[AKTUALIZACJA] Zderzenie busa z motocyklistą w Jaśle. Droga jest już przejezdna

26.06.2026
  • Najnowsze
  • Popularne

Najnowsze

Piknik „Bezpieczne wakacje 2026” w Budach Głogowskich - Polskie Radio Rzeszów

Piknik „Bezpieczne wakacje 2026” w Budach Głogowskich

9 godzin temu

Ponad 40 stopni w Polsce. IMGW potwierdza nowy rekord

10 godzin temu

Ciało mężczyzny wyłowione z Sanu. Tragedia w Buszkowicach

11 godzin temu

Na autostradzie A4 bus przewrócił się po uderzeniu w bariery

14 godzin temu

Orkiestra Dęta w Handzlówce świętuje 100-lecie działalności

14 godzin temu

Wypadek na DK19 pod Domaradzem. Dwoje dzieci poszkodowanych

15 godzin temu

Popularne

Tragiczne odkrycie w Sanoku. Przy ul. Sadowej znaleziono ciało 23-latka - Polskie Radio Rzeszów

Tragiczne odkrycie w Sanoku. Przy ul. Sadowej znaleziono ciało 23-latka

28/06/2026

Wypadek na DK19 pod Domaradzem. Dwoje dzieci poszkodowanych

28/06/2026

Uratujmy Galerię r_z w Rzeszowie

26/06/2026

Na autostradzie A4 bus przewrócił się po uderzeniu w bariery

28/06/2026

Tłumy na Dniach Otwartych PODR w Boguchwale. Rolnictwo, zwierzęta i regionalne smaki

27/06/2026

Letni sezon rozpoczęty. Kompleks basenowy w Boguchwale po dużej modernizacji

27/06/2026

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia?
Daj nam znać!

17 222 22 22 antena@radio.rzeszow.pl Otwórz formularz
Nowe Źródła
Rozmowy o nauce
Na ludową nutę
W cyfrowym świecie

MASZ TEMAT DO PORUSZENIA?

Zadzwoń: tel. +48 17 222 22 22

Napisz: antena@radio.rzeszow.pl

POLSKIE RADIO RZESZÓW

Kontakt
Kampanie społeczne
Patronaty
Regulaminy
Polityka prywatności

LOKALNIE

Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Region

RADIO

Częstotliwości
Strefa audio
Zobacz co graliśmy
Koncerty
Wydarzenia

PARTNERZY: Audytorium17

Copyright © 2026Polskie Radio Rzeszów S.A. w likwidacj. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach.

  • WIADOMOŚCI
  • MUZYKA
    • WIADOMOŚCI MUZYCZNE
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • WYDARZENIA
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.

Polityka prywatności

Więcej informacji o naszej Polityce prywatności