Sukcesem zakończyła się trudna operacja, którą przeszła Karolina Buryło, 16-letnia mieszkanka gminy Gać. O nastolatce mówiliśmy na naszej antenie. Jej rodzina prowadziła zbiórkę pieniędzy, dziewczyna potrzebowała 400 tysięcy złotych na usunięcie guza, który był umiejscowiony w brzuchu, blisko kręgosłupa, powodując ogromny ból. Wcześniej był usuwany w Polsce, ale odrósł. Karolina przeszła operację w niemieckiej klinice w Tybindze. Zdaniem operującego, profesora Schumanna, nowotwór został usunięty w całości. Karolina czuje się coraz lepiej i wróciła już do Polski. Teraz czeka ją rehabilitacja.
fot. archiwum

![[AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] 2 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25-350x250.jpeg)
![Nowe, komfortowe wiaty na 140 przystankach w Rzeszowie 3 - Polskie Radio Rzeszów Dzień bez Samochodu z Polskim Radiem Rzeszów [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/Dzien-Bez-Samochodu-z-Polskim-Radiem-Rzeszow-350x250.jpg)

![[AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25-120x86.jpeg)
![[AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang w trasie. Zbiórka dla ośmioletniego Maksa Tockiego [STREAM] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25.jpeg)

