Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez ponad rok. W 2023 roku został wydany za nim pierwszy list gończy przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, który nakazywał doprowadzenie go do zakładu karnego celem odbycia kary trzech lat więzienia.
Kolejne listy gończe zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sąd Rejonowy w Mielcu. Pomimo iż 23-latek często zmieniał miejsce zamieszkania, wczoraj na terenie gminy Padew Narodowa został zatrzymany przez mielecką policję, gdy wracał do domu, w którym się ukrywał.
Za liczne przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, kradzieże i włamania, 23-latek najbliższe cztery lata spędzi w zakładzie karnym.
Opr. dw, fot. podkom. Bernadeta Krawczyk

![Utrudnienia na DW 764. Jedna osoba poszkodowana, droga zablokowana 2 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)


![Już blisko 130 interwencji strażaków po burzach na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Już blisko 130 interwencji strażaków po burzach na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/burze-120x86.jpg)


