Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Rzeszowski Turniej GO Haru 2024 oraz Rzeszów Shōgi Open

6 kwietnia @ 10:00 - 18:00

„III Rzeszowski Turniej GO Haru 2024” oraz „Rzeszow Shōgi Open” są inicjatywami Fundacji Koi Koi, realizowanymi przez działające w ich ramach kluby „Let’s GO Rzeszów” oraz Rzeszowski Klub Shōgi, jak również Polskiego Związku Shōgi. Wydarzenie obejmuje dwa turnieje ogólnopolskie rozgrywane równolegle, w tym samym miejscu i czasie.

Pierwszy z wyżej wymienionych turniejów będzie trzecim z kolei wydarzeniem tego typu, zorganizowanym przez klub oraz fundację; w ubiegłym roku miała miejsce pierwsza edycja wydarzenia, a zarazem drugi turniej go w historii Rzeszowa. Zeszłoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem, a w tegorocznym turnieju swój udział zadeklarowali zawodnicy z klubów z całej polski. Wśród graczy biorących udział w rozgrywkach obecni będą zarówno czołowi zawodnicy z całej polski, jak również nowicjusze, dla których będzie to pierwsze doświadczenie tego typu.

Drugie z wymienionych wydarzeń – „Rzeszów Shōgi Open” – to inicjatywa nowo powstałego Rzeszowskiego Klubu Shōgi i będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w historii zarówno Rzeszowa, jak i województwa podkarpackiego. Podobnie jak w przypadku turnieju go, swój udział zadeklarowali zawodnicy z różnych klubów w całej Polsce, łącznie z czołowymi graczami.

Spotkania klubu „Let’s GO Rzeszów” odbywają się obecnie w każdy piątek, a Rzeszowskiego Klubu Shōgi co drugi piątek w kawiarni Kino za Rogiem Café (ul. Św. Mikołaja 6, Rzeszów) i są one otwarte, darmowe dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek – uczymy od podstaw!

Turniej odbędzie się przy wsparciu jednostki Urzędu Miasta Urban Lab Rzeszów (ul. 3 Maja 13), 6 kwietnia w godzinach od 10:00 do 18:00.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Godzina:
10:00 - 18:00
Skip to content