O udział w niedzielnej drugiej turze wyborów samorządowych i głosowanie na Konrada Fijołka jako prezydenta Rzeszowa apelowały panie związane z Koalicją Obywatelską. To przedstawicielki biznesu, samorządu i społeczniczki. Przekonywały, że ubiegający się reelekcję prezydent Rzeszowa jest gwarantem dalszego, prężnego rozwoju Rzeszowa.
Marta Półtorak biznesmenka z Rzeszowa, która zachęcała do udziału w niedzielnych wyborach, podkreślała, że mądre oddanie głosu zaważy na tym jak będzie wyglądać stolica Podkarpacia przez pięć najbliższych lat.
Europosłanka Elżbieta Łukacijewska apelowała do mieszkanek i mieszkańców Rzeszowa, a także do ludzi młodych by wzięli udział w niedzielnych wyborach.
W drugiej turze wyborów samorządowych w Rzeszowie ubiegający się o reelekcję Konrad Fijołek zmierzy się kandydatem Prawa i Sprawiedliwości Waldemarem Szumnym.
Relacja: Monika Domino.
Tekst i fot.: Monika Domino





![Dachowanie autokaru w Prusieku pod Sanokiem. Trzy osoby trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 7 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie autokaru w Prusieku pod Sanokiem. Trzy osoby trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/policja121-4-scaled.jpg)


