Gmina Dębica inwestuje w usługi opiekuńcze dla swoich mieszkańców. Właśnie rozpoczęła rekrutację do projektu „Razem w potrzebie”. Gminne Centrum Usług Społecznych zatrudni opiekunki, fizjoterapeutów, pielęgniarki i psychologów. Pomogą oni w opiece higienicznej, rehabilitacji fizycznej, wsparciu psychologicznym, w szkoleniach z opieki nad osobami starszymi niepełnosprawnymi.
Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania osoby wymagającej pomocy. Zainteresowani udziałem w projekcie uzyskają szczegółowe informacje w Centrum Usług Społecznych Gminy Dębica przy ul. Stefana Batorego 13, nr tel. 14 680 33 35, w godzinach od 7:30 do 15:30.
Tekst. Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne


![Mobilet w Dębicy. Za postój w strefie płatnego parkowania można zapłacić aplikacją 3 - Polskie Radio Rzeszów Nowe strefy płatnego parkowania w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/1000045626-e1761289765335-350x250.jpg)




