Gmina Dębica inwestuje w usługi opiekuńcze dla swoich mieszkańców. Właśnie rozpoczęła rekrutację do projektu „Razem w potrzebie”. Gminne Centrum Usług Społecznych zatrudni opiekunki, fizjoterapeutów, pielęgniarki i psychologów. Pomogą oni w opiece higienicznej, rehabilitacji fizycznej, wsparciu psychologicznym, w szkoleniach z opieki nad osobami starszymi niepełnosprawnymi.
Usługi świadczone będą w miejscu zamieszkania osoby wymagającej pomocy. Zainteresowani udziałem w projekcie uzyskają szczegółowe informacje w Centrum Usług Społecznych Gminy Dębica przy ul. Stefana Batorego 13, nr tel. 14 680 33 35, w godzinach od 7:30 do 15:30.
Tekst. Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne

![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)


![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


