Przed sądem stanie 64-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który połakomił się na portfel z dowodem osobistym, legitymacją emeryta oraz pieniędzmi, w kwocie 350 zł. Znalazł go w reklamówce na dnie sklepowego koszyka, ale zamiast oddać właścicielce, zabrał ze sobą. Portfel pozostawiła w koszyku 74-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która robiła zakupy.
Dzięki kamerom monitoringu policja szybko ustalił tożsamość złodzieja. Funkcjonariusze udali się do mieszkania mężczyzny i odzyskali utracone dokumenty oraz pieniądze. Mieszkaniec Tarnobrzega usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa. Przyznał się do winy.
Opr. dw, fot. Polskie Radio Rzeszów
![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 1 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)


![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 4 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


